Enter your keyword

post

avukatlık atölyesi – sunulan hizmetler

avukatlık atölyesi – sunulan hizmetler

Avukatlık Atölyesi Worknet AŞ’ye ait marka olup bu marka altında verdiğimiz hizmetler, detaylar ve fiyat bilgisi şöyledir:

Uygulamalı Avukatlık Atölyesi 5.sezon

Bu sezon da 24 saat 24 konu başlığı altında konuları işleyeceğiz. 24 saatlik eğitimi 4 ana başlığa ayırdık : 1-Dava/dosya yönetimi, 2-Müvekkil ilişkileri, 3-İş geliştirme, 4-Mali yönetim. Bu başlıkların her biri için 6 saat eğitim vereceğiz. Her bir başlık altında 6 alt başlık olacak. Kontenjan 24 kişi olup kişi başı KDV dahil 1500 TL’dir. Eğitime avukatlık ruhsatı bekleyen veya ruhsatını almış olan meslektaşlarımız katılabilecektir. Hukuk öğrencileri ve stajyer avukatlar için ayrı bir eğitim açacağız. Başvuru için http://avukatlikatolyesi.com/bize-ulasin/ Kontenjan dolması halinde eğitim hemen başlatılacaktır. Planan başlama tarihi ise 10 Şubat 2023.

AVUKAT/HUKUK BÜROLARI İÇİN DİJİTAL DÖNÜŞÜM HİZMETİ

Bu hizmet hukuk bürosu olan avukatların işlerini dijital ortama taşımaları ve gerektiği halde ekip olarak mobilize şekilde hizmet vermeleri için gerekli sistemlerin kurulması, eğitimlerinin verilmesi ve destekte bulunulmasını kapsamaktadır. Aşamalar şu şekildedir:

1.Adım : Danışan avukat veya hukuk bürosu ile taleplerin tespiti görüşmesi (1 saat)

2.Adım : Sistem gereklilikleri ve bütçenin belirlenmesi ve danışan avukata durumun bildirilmesi (1.5 saat) 

3.Adım : Sistemlerin danışan avukat adına satın alınması (2.5 saat)

4.Adım : Sistemlerin kurulması ve kullanıcı kayıtlarının alınması (3 saat)

5.Adım : Temel sistem ve kullanım eğitimi verilmesi (2 saat)

6.Adım : 3 ay boyunca toplam 10 saatlik destek verilmesi. (Kullanıldıkça süre bakiyesinden düşmektedir) 

Sistemler genel itibariyle : dosya yönetimi, santral, ekip yönetimi, muhasebe, sms modülleri ve ihtiyaç halinde çeşitlendirilebilecek özel gereksinimlerdir.

Hizmet bedeli : KDV dahil 16.000 TL’dir.

AVUKAT KOÇLUĞU HİZMETİ

Koçluk hizmeti tamamen avukatın beklentisi ve gereksinimleri üzerine kuruludur. Esas itibariyle Uygulamalı Avukatlık Atölyesinde işlenen derslerin kişiye özel olarak uygulamaya konulmasını içermektedir.  1-Dava/dosya yönetimi, 2-Müvekkil ilişkileri, 3-İş geliştirme, 4-Mali şeklinde ana başlıklar olmakla birlikte avukat danışanımızın talepleri doğrultusunda program oluşturup hedefler belirleyerek birlikte bu hedeflerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Koçluk hizmeti 50 dakikalık seans için KDV dahil 600 TL’dir. Avukat  koçluğu başvurusu için avukatlikatolyesi@gmail.com  adresinden başvuru yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI

Hukuk bürolarının stajyer ve avukat ihtiyaçları süreklilik arz eder. Fakat bunun için yeterli kaynak ve zamana sahip olmayabilirler. Bu bağlamda istenen nitelikte adayın ilanlarının yapılması, başvuruların süzülmesi, üç aşamalı mülakatlarının yapılması, dijital dönüşümünü tamamlamış hukuk büroları için dijital entegrasyonunun sağlanması adına bir haftalık eğitime tabi tutulması şeklinde insan kaynakları hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmet için ortalama harcanacak süre 20 saat olup KDV dahil 12.500 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

İnsan Kaynakları iki tarafları seyreden bir akış olması itibariyle personel tarafında insan kaynakları testlerinden geçmiş olan hukuk profesyonellerinin tespiti önem arz eder. Şirketimiz hukuk bilgisinden teknoloji bilgisine kadar çeşitli test ve mülakatları uygulayarak bunları listelemekte ve hukukçu ihtiyacı olan paydaşlarımıza nitelikli insan gücü temininde bulunmaktadır. Bu süreçte hukuk bürolarının personel temini süresi kısalacak ve şirketimiz referansına sahip istihdam sağlanacaktır. Bu test, mülakat ve listeleme şeklinde seyreden yaklaşık 5 saatlik hizmet bedeli KDV dahil 1000 TL’dir.

AVUKAT/HUKUK BÜROSLARI İÇİN KURUMSAL WEB SİTE VE SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI/İÇERİK YÖNETİMİ

Hukuk büroları ve avukatların web site ve sosyal medya yönetimlerinin oldukça yetersiz olduğu görülmektedir.  Hem içerik üretme sorunu hem de sosyal hesapların şahsi hesaplarla karmaşık kullanımı müvekkil adayları ve mevcut müvekkiller nezdinde olumsuz algılana neden olunmaktadır. Hukukçular olarak kendimizi geliştirmek istediğimiz alanda hem bilgi sahibi olmak hem de toplumu bilgilendirmek adına web site ve sosyal medya hesaplarının düzenli ve orjinal içeriklerle canlı tutulması gereklidir. Bu nedenle aşağıdaki hizmeti avukatlar/hukuk büroları için sunmaktayız :

Web site ve sosyal hesapların kurulumu :

Web site kurulumu (wordpress) ve avukatın tanıtımını içeren temel bilgilerin siteye girişinin sağlanması

Facebook, instagram, linkedin, google işletme, twitter kurumsal hesaplarının açılması ve gerekli bilgilerin doldurulması

Bu hizmetin içine 3 adet post ve bir adet istenilen alanda web site makalesinin yazımı dahil olmak üzere KDV dahil 9000 TL ücret alınmaktadır.

Web site ve sosyal medya yönetim paketleri :

Temel Paket : Haftada bir adet post oluşturulması ve tüm sosyal hesaplarda paylaşılması, aylık bir makale yazılması ve web siteye yüklenmesi, sosyal hesaplarda paylaşılması KDV dahil 3000 TL

Orta Paket : Haftada iki adet post oluşturulması ve tüm sosyal hesaplarda paylaşılması, aylık iki makale yazılması ve web siteye yüklenmesi, sosyal hesaplarda paylaşılması KDV dahil 5000 TL

Kapsamlı Paket : Haftada üç adet post oluşturulması ve tüm sosyal hesaplarda paylaşılması, aylık üç makale yazılması ve web siteye yüklenmesi, sosyal hesaplarda paylaşılması KDV dahil 8000 TL  ücret alınmaktadır.

Youtube mecrasında faaliyet göstermek isteyenler için röportaj içerikli yayın yapılması, video edit, youtube ortamına yüklenmesi ve sosyal hesaplarda paylaşılması için her bir video için 3500 TL ücret alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.